Піротехніки Дніпропетровщини знищили застарілі боєприпаси

  20.04.2021 16:37   -
Новини

19-го квітня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області залучались до робіт зі знищення застарілих вибухонебезпечних предметів на території області.

О 09:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу селища Мишурин Ріг Верхньодніпровського району, у лісосмузі, виявлено застарілий АС-152мм, у кількості 1 одиниця.

О 10:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на відкритій території поблизу селища Степове Криворізького району місцевим мешканцем було виявлено застарілу ММ-82мм, у кількості 1 одиниця.

О 13:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на узбіччі автомобільної дороги в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг  виявлено застарілий АС-45мм, у кількості 1 одиниця.

О 12:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на березі річки Самара поблизу селища Новоселівка Новомосковського району місцевим мешканцем було виявлено застарілий Ас-105мм, у кількості 1 одиниця.

Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області виявлені боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни! Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів!

У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється:

– торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

– заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

– намагатися розібрати вибухонебезпечний предмет.

Поділитись: