Підручники у гаджеті: додаток «MyBook» робить зручнішим навчання

  05.09.2023 13:30   -
Новини

Діджиталізоване навчання. У Дніпрі вже рік працює портал “Освітній простір Дніпра”. У ньому: онлайн-портфель з підручниками, учнівський квиток, особистий кабінет викладача та навіть батьківський контроль за дитиною. І долучитися до цієї платформи можна звідусіль, треба тільки інтернет і смартфон.

Важкий портфель в якому – не менше пів десятка підручників, а ще – зошити, перекус, шкільне приладдя. Це тягар, який щодня тягає школяр. Утім, є альтернатива. Цей наплічник може замінити планшет, в якому тисячі книжок.

Для підлітків гаджети стали цілим світом — ба більше, у 21 столітті смартфони посунули підручники і в закладах освіти.

Дуже зручно тут є багато підручників з іноземних мов: іспанська, англійська, німецька та навіть французька мова, ми можемо відкрити будь який підручник та спокійно їм користуватися

Олеся не випускає планшет з рук. Дівчина мріє стати перекладачем. Гризе граніт науки і під час тривоги, у сховищі.

У шкільному укритті заздалегідь підготували все для нестандартного навчання в умовах війни. В тому числі провели вайфай.

«Це дуже зручно, ти можеш не носити свій портфель з купою підручників, я можу взяти з собою планшет та у ньому знайти усі підручники, які мені потрібні», –  Олеся Маньковська, учениця 10-го класу.

«MyBook» – це не тільки підручники. Унікальний портал, розроблений Дніпром, надає багато переваг школярам. Наприклад  – пільговий проїзд у громадському транспорті.

«Учнівський я можу використати і заплатити меньше чим всі», – учениця Тая Лобос.

«Це є знижка у транспорті та електротранспорті – безкоштовно, автобуси зі знижкою 25%. Учнівський квиток – це вхід до школи, батькам приходить сповіщення що дитина прийшла до школи, або залишила школу», – Олена Саморець, оператор комп’ютерного набору.

Діджиталізований портал «Освітній простір Дніпра» – не тільки для учнів. Ним радо користуються вчителі і батьки.

«Моя дитина буде випускатись і я теж допомагаю їй скласти іспити, шукаємо платформи, щоб вона гарно могла підготуватися і вона за допомогою цієї платформи для вступників вже знаходить якісь матеріали там є відео заняття, тестові заняття, може перевірити свої знання і я думаю, що гарно скласти іспит», – Олександра, мама учениці.

Поки президент анонсує учнівський портал «Мрія», у Дніпрі вже рік діє програма “Освітній простір Дніпра”, і до неї долучилися  понад 30 тис учнів, і не лише з Дніпра. Додатком користуються і школярі, які нині через війну змушені жити за кордоном.  

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: