Підприємців запрошують взяти участь у торговельній місії до Туреччини

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців запрошують взяти участь у торговельній місії до Туреччини отключены

Представників малих та середніх підприємств хімічної промисловості запрошують взяти участь у торговельній місії до Туреччини. Вона проходитиме 27-29 липня 2020-го. Подати заявки можна до 12 червня.

– Запрошуємо долучитися підприємців, які прагнуть розширити експорт та налагодити ділові контакти з турецькими бізнес-партнерами. Учасники зможуть взяти участь у переговорах, отримати консультації з питань продажу до Туреччини, відвідати успішні підприємства хімічної промисловості. Якщо через карантин торговельна місія не відбудеться, перемовини проведуть у режимі індивідуальних онлайн-зустрічей, – зазначили в обласному управлінні зовнішньоекономічної діяльності.

Взяти участь у торговельній місії запрошують виробників добрив та засобів догляду за рослинами, побутової та промислової хімії, косметичних засобів та інгредієнтів, фармацевтичних засобів, виробів з пластику, хімічних волокон, фарб та синтетичних смол, інноваційних розробок для хімічної промисловості.

До бізнес-делегації оберуть 8 українських компаній. Перевага – компаніям із досвідом експорту.

Аби взяти участь, слід зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCAPuJpwvJuNqsbOvbsgfMaJoXs4pSRYYK8MrFf_T-ELwfSg/viewform. Деталі: https://preview.mailerlite.com/v3m0y4. Проєкт фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР.

Поделиться: