Підприємців області запрошують взяти участь у торговельній місії до США

  15.01.2020 20:01   -
Новини

Підприємців Дніпропетровщини запрошують приєднатися до торговельної місії до США. Долучитися можуть виробники обладнання харчової промисловості, снеків та інгредієнтів до них. Учасники відвідають виставки, тренінги, зможуть налагодити нові бізнес-зв’язки.
– Участь у місії – гарна нагода для підприємців Дніпропетровщини отримати міжнародний досвід, дізнатися про особливості американського ринку, експорті можливості, налагодити нові канали збуту, – зазначають в обласному управлінні зовнішньоекономічної діяльності.– Сподіваємося, що наші виробники будуть активно реєструватися і успішно пройдуть конкурсний відбір.
Місія проходитиме 22-25 березня 2020 року. Учасники побувають у м. Шарлотт, що у Північній Кароліні. Вони відвідають щорічну міжнародну виставку індустрії снеків SNAXPO 2020, візьмуть участь у нетворкінгах та освітніх заходах, зустрінуться з потенційними американськими партнерами.
Відбір компаній-учасників триватиме до 17 січня включно. Остаточний склад української бізнес-делегації визначать 24 січня. До складу делегації потраплять представники 10 компанії-переможців.
Ознайомитися з умовами та зареєструватися можна на сайті: https://preview.mailerlite.com/a6v4b0?fbclid=IwAR3fI_7VxptysCJbI9_THmlE7wmvCP7RIluEsF6oSlZ96XaBRIcGrC-kkVc.
Організатори – Рада з питань експорту продовольства спільно з Державною установою «Офіс з просування експорту України».