Підприємців області запрошують на бізнес-конференцію з білоруськими колегами

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців області запрошують на бізнес-конференцію з білоруськими колегами отключены

Підприємці з Дніпропетровщини можуть долучитися до онлайн-конференції з представниками компаній Могильовської області Білорусі. Захід передбачає індивідуальні В2В бізнес-зустрічі. 

– Заходи у форматі zoom-конференцій – зручний і сучасний спосіб налагоджувати бізнес-зв’язки, – повідомили в обласному управлінні зовнішньоекономічної діяльності. – Компанії, які зацікавлені у пошуку надійних партнерів, одразу можуть вести переговори, домовлятися про співпрацю, обговорювати деталі майбутніх угод та контрактів.

Онлайнівент між українсько та білоруською областями організовують вже вдруге. Серед учасників – компанії з Могильовського регіону, які займаються торгівлею продовольчими товарами, виробництвом обладнання для промисловості, тканин і пряжі, переробкою великогабаритних автошин. Весь список – за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Ongf0s5IZBiyYkqWSYbkv7lLbu18y0QZ/view.

Відеоконференція відбудеться 19 серпня. Початок – об 11:00. Участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1eU9Plg5Ww571wqX8gD-rKXgu7NoDgRktTZd_Dy0qWe4/viewform?edit_requested=true.

За день до заходу зареєстровані учасники отримають інструкцію щодо підключення до платформи. Також з ними узгодять графік індивідуальних переговорів.

Довідки та консультації за телефоном: (056) 374-94-13 (12). Електронна пошта: mes@dcci.org.ua.

Поделиться: