Оснащене та безпечне: у Дніпрі на вул. Робочій відкрили нове укриття

  17.10.2023 16:16   -
Новини

У Дніпрі продовжують ремонтувати захисні споруди, аби всі містяни мали змогу убезпечитися під час повітряних тривог. За підтримки ООН та ЄС, провели роботи в укритті на вулиці Робочій. 

Сучасне та обладнане. На Робочій,168 відремонтували найпростіше укриття. Роботи провели за програмою розвитку ООН. Укриття знаходилося в критичному стані та не здатне було прихистити людей.

Ігор Кістеньов-Кавказький, керівник проєкту: «Тут, наскільки ми розуміємо, поблизу нема сховищ. Знаходиться підприємство. І, звичайно, просто неможливо людям ховатися в цих сховищах, які знаходяться там. Так що, я думаю, це був вдалий вибір».

Площа укриття 150 кв.м, воно може вмістити до сотні людей. Ремонт тривав понад пів року та вартував 105 тисяч доларів США. Він є результатом співпраці між Європейським Союзом, Дніпровською міською радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй. Тепер тут є все необхідне для безпечного і комфортного перебування.

Олександр Санжара, секретар Дніпровської міської ради: «Ми бачили, всередині дуже гарно. Зроблені санвузли, душ, кімнати для прийняття їжі та кімната, де можуть дітки гратися».

Укриття повністю утеплене, має якісну систему вентиляції, що дозволяє перебувати в укритті протягом 2 діб. Незабаром тут додатково встановлять пандуси для маломобільних людей. Скористатися укриттям під час повітряної тривоги можуть усі охочі.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: