Обласний геріатричний пансіонат отримав сучасне медичне обладнання

  15.01.2018 17:14   -
Новини

Дніпропетровський геріатричний пансіонат уперше отримав гуманітарну допомогу з Франції. Тепер до послуг підопічних – сучасні візки, багатофункціональні ліжка, палички та ходунки.

– У цьому пансіонаті люди знаходяться роками, і наше завдання зробити їх перебування тут комфортним. Плануємо й надалі співпрацювати з цим закладом та постачати сюди гуманітарну допомогу, – зазначив керівник благодійного проекту від ДніпроОДА Олександр Коломійцев.
Підопічні пансіонати вже користуються гуманітарною допомогою.
– Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти, легше переходити на візок. Що головне – можу самостійно їсти, – розповів підопічний пансіонату Юрій Корнієнко.
У геріатричному пансіонаті – більше шестисот підопічних. Раніше такого обладнання ніколи не було, старе ж не задовольняло їх потреби в повній мірі.
– Ми отримали тридцять ліжок, п’ятнадцять візків, палички, ходунки… Допомога дуже корисна для наших підопічних – адже тим, хто постійно лежить – доволі важко тривалий знаходитися в одному й тому ж положенні. Такі ліжка – не просто двадцять перше, а навіть двадцять друге сторіччя для нас, – розповів директор Дніпропетровського геріатричного пансіонату Олег Кондрашевський.
Співпраця ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Кілька років тому вона переїхала з Дніпра до Франції і допомагає українським медикам та військовим.