Новий дитсадок у Вільному вже готовий на 85%

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Новий дитсадок у Вільному вже готовий на 85% отключены

У селі Вільне Новомосковського району зводять сучасний дитсадок. Він вже готовий на 85% – підрядникам лишилось завершити благоустрій території та зробити останні штрихи у приміщеннях.

Під дошкільний заклад у Вільному реконструюють колишній 5-квартирний житловий будинок. Підрядники укріпили фундамент та стіни, зробили дах, утеплили та облаштували фасад. Провели усі внутрішні комунікації та відремонтували приміщення для дитячих груп. Поряд звели окремі будівлі для пральні, медпункту та котельної.

– Дитсадок вже готовий на 85%. Усередині лишилося зробити останні штрихи – навести лад у кімнатах, встановити датчики сигналізації та пожежної системи, перегородки у санвузлах. Та завершити благоустрій території. Пішохідні доріжки вже готові, залишилося встановити дитячі майданчики, гойдалки та навіси, – розповів представник підрядної організації Євгеній Клоченко.

У дитсадку зможуть розміститися три дитячі групи. Загалом – 56 дошкільнят. На першому поверсі будуть приміщення для молодшої групи. А також технічна зона – харчоблок, склад продуктів, кімната охорони та приміщення для персоналу.

На другому – роздягальня, ігрові та спальні кімнати для груп середнього й старшого віку. А ще, кабінет завідувача та методичний кабінет.

– На появу дитсадка чекали близько 10 років. Адже у селі дошкільного закладу немає – лише група при школі, де нині перебуває трохи більше 20 дітей. Тоді як потребують зарахування до садочка ще кілька десятків хлопчиків та дівчаток 3-5 років. Батьки змушені або сидіти вдома з дітьми, або возити малюків до сусідніх Черкаського, Гвардійсього та Новомосковська. Дуже сподіваємось, що вже незабаром дитсадок запрацює, – розповів Вільненський сільський голова Дмитро Кравченко.

Завершити роботи планують цього року.

Поделиться: