Науковців області запрошують долучитися до конкурсу проектів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Науковців області запрошують долучитися до конкурсу проектів отключены

Вчені Дніпропетровщини можуть втілити у життя власні науково-дослідні ідеї. Таку можливість дає конкурс українсько-литовських проектів. Долучитися можна до 3 травня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Конкурс організують для розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями України та Литви. До участі запрошують науковців університетів, представників науково-дослідних установ та підприємств», – розповіли у департаменті.
Вчені можуть подати власні проекти, що стосуються новітніх інформаційних та виробничих технологій, енергоефективності, екології, лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, біотехнологій, біоінженерії та генетики. Розглянуть також дослідження соціальних і гуманітарних наук, оборонних технологій.
Вимоги до робіт – наукова якість, інноваційність та можливість практичного використання результатів проекту. Детальніше – за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/z-bereznya-do-travnya-trivaye-konkurs-ukrayinsko-litovskih-naukovo-doslidnih-proektiv-na-2020-2021-roki.
Переможці конкурсу отримають кошти на реалізацію ідей. Втілюватимуть проекти у 2020-2021 роках.
Прийом заявок – до 3 травня.
Конкурс оголосили Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки і спорту Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви.

Поделиться: