На запорізькій трасі облаштовують вагові майданчики для контролю вантажівок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На запорізькій трасі облаштовують вагові майданчики для контролю вантажівок отключены

На трасі Дніпро-Запоріжжя розпочали будівництво вагового майданчику. Згодом там розмістять спеціальні комплекси для зважування вантажівок. Це дозволить контролювати в’їзд великогабаритного транспорту до міста. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Будівництво триває на державній трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя, поблизу села Братське. Підрядники нині облаштовують основу з піску, шлаку та щебенево-піщаної суміші, пізніше – укладуть фундамент.
– Добре, що будують такі майданчики. Це значно розвантажить міські вулиці, – сказав водій із Кременчука Юрій.
Вагові майданчики також зводять на Решетилівській та Криворізькій трасах. Вагу фур перевірятимуть пересувні комплекси, обладнані комп’ютером.
Автомобіль заїжджатиме на ваги – пристрій передаватиме дані на обладнання за допомогою інтернет-мережі – водій отримуватиме талон із вказаними габаритами транспортного засобу.
На дорогах державного значення заборонено рух автівок вагою більше 40 тонн. У разі перевищення нормативних показників, водій зобов’язаний сплатити штраф.
– На майданчиках будуть працювати представники «Укртрансбезпеки» та облдержадміністрації. Таким чином буде вирішуватися проблема руйнації доріг перенавантажених фурами, – зазначили у прес-службі ДніпроОДА.
Фінансування будівництва – з обласного та місцевого бюджетів.

Поделиться: