На яких інтернет-ресурсах можна дізнатися про протидію COVID-19 в області

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи На яких інтернет-ресурсах можна дізнатися про протидію COVID-19 в області отключены

Для медиків – корисні онлайн-лекції від провідних лікарів світу. Для мешканців області – можливість дізнатися першими про нові випадки COVID-19 у регіоні, – все – завдяки інтернет-ресурсам, де зібрана свіжа та достовірна інформація про всі заходи протидії коронавірусу на Дніпропетровщині.

– Дії різних органів влади у боротьбі з COVID-19 координує обласний штаб протидії коронавірусу. Оперативно оповіщаємо населення про всі протиепідемічні заходи на різних інтернет-ресурсах. Для медиків створили окремий веб-портал, зручний для обміну досвідом у подоланні наслідків нової інфекції, –  зазначив заступник голови ДніпроОДА Максим Скрипнік.

На Національному інформаційному порталі (https://oda.dp.ua/treat-covid?fbclid=IwAR28YHdlQGIOeBVlufgrra-OR0zHn8Gwd64SwJoL4mshd0rNxPXM6SvQdRQ) можна ознайомитися з лекціями вітчизняних та іноземних лікарів, які мають успішний досвід боротьби з коронавірусом. А ще – оформити підписку, аби отримувати запрошення на відеоконференції медичної тематики.

Про всі заходи з протидії коронавірусу, які проходять в області, інформує сайт ДніпроОДА (https://adm.dp.gov.ua/) Там у стрічці новин – свіжі повідомлення і про нові випадки COVID-19 у регіоні.

Слідкувати за заходами ОДА у боротьбі з новим вірусом можна і на офіційній сторінці у Фейсбук.

Поделиться: