На вихідних дніпрян запрошують до планетарію

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На вихідних дніпрян запрошують до планетарію отключены

17-18 лютого планетарій Дніпра представить глядачам особливо насичену програму, – про це повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА. 

Родзинкою вихідних стане дитяче свято «Зустрічаємо рік Собаки», яке відбудеться у суботу, з 10.30 до 13 години. Відвідувачів планетарію очікують східні ворожіння з нагоди китайського Нового року, частування смачними пряниками, та майстер-клас з вигтовлення оригамі.
Об 11.00 – сеанс «Як Місяць до Сонця в гості ходив». Виставу покажуть для глядачів віком від п’яти років. Ця розповідь про казкову мандрівку Місяця-молодця сузір’ями Зодіаку в пошуках Сонця. Під мальовничим небом на головного героя чекають пригоди та дивовижні перетворення. В основі сюжету – албанська народна казка. Це перша повнокупольна програма-фільм, яка створена в Україні.
Програму «Дракоша і зникла зірка» для малечі можна переглянути о 13 годині. Вона розповість про маленького дракона, який заблукав у космосі.
Останній сеанс «Загадки Всесвіту» – о 15 годині. Тисячі років астрономи вивчають Всесвіт, але зовсім поруч із Землею досі існують світила, таємницю яких не вдається розкрити й донині. Дізнатись про це побільше пропонують глядачам, старшим від десяти років.
Неділя у планетарії Дніпра також обіцяє бути цікавою. Перший сеанс об 11-й. Вистава «Сім чарівних променів» розповідає про сімох братів-чарівників, котрі зробили наш світ яскравим та гарним. Число сім вважається щасливим. Зустріти його можна і у світі зірок та планет. До перегляду запрошують дітей віком від 4 років.
О 13.00 – сеанс «Знайди сузір’я». Усім, кому виповнилося 10 років, пропонують пізнати загадки зіркових візерунків.
15.00 – вистава «Круїз Чумацьким Шляхом». Всі зірки, які ми бачимо на небі, утворюють величезний зоряний «мегаполіс» – галактику Чумацький шлях. Там є свої визначні пам’ятки, спокійні і бурхливі місця. Вікова категорія сеансу – від 14 років.
Планетарій знаходиться у Дніпрі на Крутогірному узвізі, 10 (колишня вул. Рогальова).

 

Поделиться: