На період карантину змінили правила нарахування житлових субсидій

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи На період карантину змінили правила нарахування житлових субсидій отключены

Уряд змінив правила нарахування житлових субсидій на період карантину.   Про новинки у правилах розповіла начальниця відділу департаменту соцзахисту населення ДніпроОДА Олександра Довидовська.

– На період карантину в Україні набули чинності деякі поправки до правил нарахування житлових субсидій, – зазначила Олександра Довидовська. – Так, під час карантину заборонили припиняти надання житлових субсидій, за винятком чітко визначених обставин. Тим, хто отримував грошову допомогу від держави в опалювальний сезон 2019-2020 років, не потрібно подавати заяву для її нарахування у наступний період. Таке питання розглядатиметься автоматично.

Ті, кого в період карантину звільнили з роботи через скорочення штату, можуть розраховувати на призначення житлової субсидії. Для цього необхідно стати на облік як безробітний у службі зайнятості. Після – подати відповідну заяву.

На період карантину держава збільшила на 50% соціальні нормативи на обсяг житлово-комунальних послуг, у межах яких надається субсидія. Наприклад, у споживанні послуг з централізованого водопостачання нормою було 3,6 кубометрів на одну людину. Тепер її збільшили до 5,4 куб. м.

Оформити документи для призначення субсидії можна онлайн: https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

Поделиться: