На Дніпропетровщині ремонтують проблемну ділянку Нікопольської траси

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині ремонтують проблемну ділянку Нікопольської траси отключены

На Дніпропетровщині приводять до ладу і одну з найпроблемніших трас державного значення – Р-73, що веде на Нікополь. Такий ремонт – вперше за 40 років. Нині підрядники працюють на ділянці у понад 20 км.

Трасу Р-73 почали ремонтувати у 2019-му. Оновили 4 км. У 2020-му взялися за ділянку у понад 20 км. Вона вже із новим вирівнюючим покриттям. Зараз підрядники облаштовують узбіччя водоскидними лотками. На черзі – укладання верхнього шару асфальтобетону. Згодом нанесуть розмітку і встановлять дорожні знаки.

Нині переважна більшість техніки зосередилася на кільцевій розв’язці – перетині доріг на Нікополь та Марганець. Там вже влаштовують верхній шар дорожнього покриття. Рух транспорту на час ремонту – почергово у кожен бік.

– Плануємо цьогоріч відремонтувати ще одну проблемну ділянку цієї магістралі – протяжністю 18 км. Вона проходить від межі Нікопольського району у напрямку Томаківки – до села Чумаки, плюс ще 3 км у бік перетину із Запорізькою трасою, – сказав начальник служби автодоріг Дмитро Чумаченко.

-Щотижня їжджу до Нікополя цією дорогою. Зараз нормально їхати можна – раніше був лише напрям, – поділився водій із Дніпра Вадим Лозовий. – Добре було б, якби й до Томаківки зробили. А то зараз там, наче бомбили дорогу.

Протяжність траси Р-73 – 56 км.

Нагадаємо,в Україні – 48 тисяч км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тисячі км – на Дніпропетровщині.

Поделиться: