На Дніпропетровщині поліцейські розшукали неповнолітню, яка пішла з дому

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині поліцейські розшукали неповнолітню, яка пішла з дому отключены

Неповнолітню розшукали на околиці села Червоноіванівка. Про місце перебування дитини правоохоронцям повідомили небайдужі громадяни, які побачили інформацію про її розшук у соціальних мережах.  

23 листопада до Криничанського відділення поліції звернулась мати 15-річної дівчинки. Жінка повідомила, що напередодні, 22 листопада, близько 14:00 вони посварилася із донькою, після чого дівчинка пішла з дому. Телефону при собі вона не мала. З початку батьки намагалися розшукати дитину самостійно, та коли пошуки не дали результатів, звернулись по допомогу до правоохоронців. 

На пошуки дитини задіяли особовий склад Криничанського відділення поліції та м. Кам’янського. Орієнтування були надані в інші підрозділи поліції та ЗМІ. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, поліцейські перевірили всі можливі місця, де могла би переховуватися неповнолітня, обстежили лісопаркову та прибережну зону, поспілкувалися із друзями, опитали водіїв автобусів та маршрутних таксі, працівників вокзалу, однак дівчину ніхто не бачив. 

В цей час до поліції почала надходити інформація від небайдужих громадян про можливе місцезнаходження неповнолітньої. Для перевірки правоохоронці негайно виїхали на місце і обстеживши територію знайшли неповнолітню втікачку, яка переховувалась від поліцейських у кущах. Дівчина розповіла, що сховалась від поліцейських бо дізналась, що її розшукують. 

Наразі правоохоронці повернули втікачку додому. 

Поделиться: