На Дніпропетровщині завершили ремонт шляхопроводу на трасі М-30

  05.12.2022 10:19   -
Новини

Об’їжджати не потрібно! На Дніпропетровщині завершили ремонт шляхопроводу на трасі М-30. Ця дорога після початку повномасштабного вторгнення стала важливою транспортною артерією країни. Що саме відремонтували та коли відновлять рух цією ділянкою? Розповіли на телеканалі ДніпроTV.

Дорога єдності. Таку назву отримала траса М-30, яка проходить майже через усю країну — від Стрию на Львівщині до Ізвариного на Луганщині.

Олександр Коломійцев, начальник служби автомобільних доріг Дніпропетровської області: «З початком військових дій по цій дорозі була евакуація тимчасово переміщених осіб. Вона виконала своє завдання — з’єднала схід та захід. Цей шляхопровід важливий, бо він сьогодні єднає Дніпро з Херсоном. І дуже важливо, що сьогодні гуманітарні грузи з міста Дніпра мають можливість рухатись швидше до міста Херсона».

Проблемні ділянки автошляху почали ремонтувати ще у 2021-му році. До переліку увійшов й один зі шляхопроводів на Дніпропетровщині.

Максим Сібіберт, керівник проєкту: «Тут були проблеми і з асфальтобетоном, і з руйнуванням основи – прогин балок та руйнація гідроізоляції».

Після початку повномасштабного вторгнення роботи призупинили. Однак, через важливість цього шляху, восени ремонт продовжили.

Максим Сібіберт, керівник проєкту: «На даному шляхопроводі облаштовували монолітну залізобетонну плиту, наносили гідроізоляцію. Також були влаштовані два конструктивні шари з асфальтобетону та замінені деформаційні шви. Також працювали по відкосам, влаштували їх з монолітного бетону. Нанесли розмітку та встановили дорожні знаки».

Загалом ділянка була перекрита майже на рік. Та вже сьогодні водії мають змогу користуватися автошляхом без об’їзду.