На Дніпропетровщині пройдуть військово-спортивні ігри «Сталева міць»-2018

  23.10.2018 14:54   -
Новини

Смуга перешкод, крос, облаштування табору та перетягування канату, – 26-28 жовтня на двох полігонах ОК «Схід» вперше пройдуть військово-патріотичні змагання «Сталева міць». До них долучиться майже сотня військовослужбовців і ветеранів АТО області.

– До цьогорічних військово-спортивних змагань «Сталева міць» долучаться з десяток команд. Серед учасників – як чинні військові, так і ветерани. Перші популяризуватимуть службу в армії, другі – соціалізуватимуться після війни. Плануємо зробити ігри щорічними й зацікавити ними не тільки українців, а й іноземців, – розказав АТОвець, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» Олександр Каховський.
В учасників – ніяких вікових обмежень. Єдина умова – на старті перевірити стан здоров’я.
Випробовуватимуть свої силу й міць протягом трьох днів.
У перший день долатимуть тактичну смугу перешкод, бігтимуть 3-кілометровий крос, облаштовуватимуть табір. Ще один вид змагання – воєнізована естафета, де спортсмени продемонструють, як швидко транспортують поранених та влучно стріляють.
У другий день на учасників чекають марш-кидок на 20 км через болота та ліси, перенесення колоди на відстань в 1 км. Доведеться проповзти і 200-метрову дистанцію.
На третій день заплановані пейнтбол і перетягування канату.
– Команди оцінюватимуть професійні військові судді. Система оцінки – бальна. Хто набере найбільше балів, той і переможе. Найкращим дістануться медалі й кубки, – зазначив АТОвець, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» Олександр Бован.
Змагання організовує громадська організація «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та ОК «Схід».