Молодих робітників області запрошують до участі в конкурсі WorldSkills UKRAINE

  14.09.2021 19:27   -
Новини

У жовтні на Дніпропетровщині стартує регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills UKRAINE. Свої вміння демонструватимуть молоді зварювальники, електромонтери, токарі, слюсарі, перукарі, модельєри. Як приєднатися до змагань, розповіли під час брифінгу в облдержадміністрації.

Всеукраїнські змагання – частина міжнародного конкурсу WorldSkills INTERNATIONAL, розповіла начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти ДніпроОДА Любов Кравченко. Це свого роду Олімпійські ігри для молодих робітників та фахівців. Найбільші подібні змагання в світі.

«Переможці регіонального етапу поїдуть на всеукраїнський. А кращі з кращих представлятимуть країну на міжнародному конкурсі», – зазначила вона.

На змаганнях визначатимуть переможців з 10 професійних компетенцій: технологія моди, перукарське мистецтво, мехатроніка, обслуговування важкої техніки, зварювальні, токарні, електромонтажні, слюсарні роботи, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, підйом та транспортування вантажів. Вік учасників – від 18 до 22 років, у мехатроніці – до 25.

«Це видовищні змагання. Учасники демонструватимуть практичні навички. Покажуть, наскільки вони вправні. Наприклад, конкурсантам в категорії «Технологія моди» запропонують створити ділову сукню», – розповіла Любов Кравченко.

Заявки на конкурс прийматимуть до 20 вересня. Деталі – на сайті: http://www.worldskillsukraine.org/ або за телефоном: (097) 231 80 59. Відбірковий етап – 20-22 жовтня у Кривому Розі та Дніпрі.

Цьогоріч до всеукраїнських змагань вперше зможуть приєднатися школярі 12-14 років. Спробують свої сили в категоріях: мехатроніка, мережеве та системне адміністрування, інтернет речей, кібербезпека, робототехніка та веб-розробка.

Поділитись: