Молодих вчених області запрошують до участі в обласному конкурсі

  01.09.2020 18:29   -
Новини

ДніпроОДА проводить щорічний конкурс наукових проєктів. Він – для молодих вчених з області. Цьогоріч умови першості оновили. Збільшили вік учасників та кількість категорій, у яких вони можуть надсилати свої доробки.

– Стимулюємо молодь створювати власні соціальні, науково-дослідні, конструкторські розробки, – розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай. – Для цього проводимо  щорічний конкурс ідей та інновацій «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Чекаємо на креативні цікаві проєкти, які можна застосувати на практиці.    

Учасниками конкурсу можуть бути молоді фахівці, які проживають на території Дніпропетровської області та є громадянами України. Допускаються науковці віком до 35 років з вищою освітою не нижче магістерського рівня та вчені до 40 років зі ступенем доктора наук або докторанти.

Категорій проєктів визначили три – соціальна, наукова та науково-технічна. Розробки мають сприяти підвищенню ефективності та конкурентоспроможності вітчизняної науки. А ще – вирішувати актуальні проблеми у різних галузях. Переможці отримають матеріальне заохочення.

Подавати конкурсні роботи можна з 1 вересня до 1 жовтня за адресою: Дніпро, 49006, вул. Володимира Антоновича, 70. Контактний телефон: (056) 770 82 42.

Положення, умови конкурсу і список необхідних для участі документів – у додатках за посиланням: https://adm.dp.gov.ua/news/molodih-vchenih-dnipropetrovshchini-zaproshuyut-vzyati-uchast-v-oblasnomu-konkursi-proyektiv.

Поділитись: