Молодь регіону запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь регіону запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі отключены

Триває прийом заявок на щорічний всеукраїнський конкурс кращих практик молодіжної роботи. Заповнити анкету можна до 1 вересня включно. Кількість поданих робіт від одного учасника – необмежена.

Долучитися запрошують й мешканців області.    

– На Дніпропетровщині активна, розумна та креативна молодь. Вона втілює цікаві проєкти, займається волонтерством та просуванням демократичних реформ у громадах. Опікується проблемами екології, допомагає вразливим групам однолітків. Конкурс – гарна нагода презентувати свої доробки на всеукраїнському рівні, – повідомив заступник начальника обласного управління молоді і спорту Владислав Яцук. – Цьогорічна тематика – цифрова молодіжна робота. Зокрема, як на неї вплинув карантин та криза, спричинена COVID-19.

Результати повідомлять 15 листопада. Офіційна церемонія нагородження відбудеться на Четвертому щорічному Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць наприкінці листопада.

Найкращі проєкти включать до друкованого та електронного щорічного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні». Десять переможців конкурсу отримають призи та відзнаки.

Додаткова інформація – у координаторки конкурсу Анни Острікової: anna.ostrikova@undp.org. Подати заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXeKxbTanHrW4f1XcXa5uhjvvg-hFToTdcGwykEo9gTIvMwg/viewform.

Конкурс проводить Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Поделиться: