Межівська громада отримала пересувний ЦНАП

  27.11.2019 15:18   -
Новини

Межівська громада отримала пересувний Центр надання адміністративних послуг. «ЦНАП на колесах» виїжджатиме до найвіддаленіших населених пунктів, аби місцеві могли отримати необхідні документи поряд з домом.

– На Дніпропетровщині вже працюють виїзні Центри надання адмінпослуг – у Кривому Розі. Це спеціально обладнані машини, які приїжджають до віддалених районів міста. Такі ж функції виконуватиме пересувний ЦНАП, ключі від якого отримала Межівська громада. Мешканці ОТГ та району зможуть отримати послуги прямо в рідних селах та селищах, – розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко.
Пересувний ЦНАП Межівської громади – це мікроавтобус, «нафарширований» необхідною для надання адмінпослуг технікою. Він доступний для всіх, адже має пандус. За необхідності, його можна розкласти.
Загалом до кінця місяця такі ЦНАПи розпочнуть роботу у шести громадах різних областей України. Завдяки цьому більше 200 тисяч мешканців, які живуть у віддалених населених пунктах, будуть отримувати якісні адмінпослуги поруч з домом.
Проєкт втілюють в рамках Програми «U-LEAD з Європою».