Метро Дніпра — центр соціального життя під час війни

  05.08.2023 10:48   -
Новини

Дніпровський метрополітен за 18 місяців війни став центром соціального життя міста. Тут проводять концерти, заходи, благодійні збори та форуми. Окрім цього, для дніпрян та гостей міста просто під землею виступають зірки шоубізнесу, бо саме тут кожен може відчувати себе у безпеці. Департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання з початку повномасштабного вторгнення провів у підземці два масштабні заходи: свято Нового Року та диктант до Дня Конституції за участі коміка Юрія Ткача. В планах — організація заходу до Дня молоді, яке відсвяткують одночасно на 4 станціях метро. Кожна з них стане сценою для різноманітних програм: форумів, стенд-апів, артвиставок і концерту за участі сучасних українських зірок.

Метро — місце, де після початку повномасштабного вторгнення відродилося творче життя. Тут можна не хвилюватися за свою безпеку та відчути минулі безтурботні дні.

«Нашим департаментом молодіжної політики та гуманітарної політики було проведено вже понад 10 заходів за участі міського голови, за участі відомих представників шоубізнесу», — розповідає Сергій Луденський, заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Саме молодь виступила ініціатором культурних заходів: допомагала організовувати та реалізовувати проєкти під землею.

Метрополітен не припиняє свою роботу навіть під час концертів, адже перебувати на станціях — безпечно. За цим дуже пильно слідкують як організатори, так і представники електротранспорту.

«У метрополітені є лінія, за яку не можна переходити навіть під час перебування на якихось заходах, це пов’язано з тим, що повітряні потоки при прибутті потягу можуть зашкодити людині, а також наші працівники, працівники Муніципальної варти, Нацполіції, вони запобігають будь-яким іншим небезпекам для містян», — пояснює Іван Васючков, заступник начальника управління департаменту транспорту ДМР.

Наступний захід у підземці відбудеться до Дня молоді.

«Буде задіяно 4 станції метро, на яких будуть представлені молодіжні локації. І так само закінчиться це молодіжним концертом за участі відомої виконавиці, відомого виконавця», — ділиться Сергій Луденський, заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Слідкувати за наступними проєктами можна на сторінках департаменту. 

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: