Мешканець Дніпропетровщини став призером Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту

13.10.2021 23:53   -
Новини

Мешканець Дніпропетровської області Ігор Волканов виборов бронзову нагороду на Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту. А його вихованець Родіон Струзман в особистому заліку посів високі 4 та 7 місця. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Вдалий виступ, гідні результати. Щирі вітання спортсменам Дніпропетровщини та всій національній збірній. Найперше за те, що повернулися з нагородами та проявили себе на світовій спортивній арені», – зазначив директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.

Призове місце Ігор Волканов завоював серед дорослих у класі Ѕ1В. Його ракета злетіла на висоту 739 м.

Нині Ігор Волканов очолює Федерацію ракетомодельного спорту України, майстер спорту міжнародного класу, головний тренер національної збірної. А ще викладач у Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

Вперше виступив на міжнародних змаганнях у 1992 році. Турнір проходив в США. Ігор Волканов одразу став чемпіоном світу.

«Кожного року беремо участь в змаганнях європейського і світового рівня. Підтримуємо статус нашої країни як прогресивної держави. Під час конструювання своїх ракет використовуємо сучасні технології», – сказав Ігор Волканов.

Вихованець тренера 14-річний Родіон Струзман брав участь у подібному турнірі вперше. За словами наставника впорався чудово.

Змагання проходили у Румунському місті Бузеу. З’їхалися національні збірні 17 країн-учасниць. Україну представляли 16 спортсменів. Зокрема, із Дніпра, Херсону, Полтави, Івано-Франківська та Чернігівської області. Команда посіла 3 місце у загальній турнірній таблиці. Кращих визначали за олімпійським принципом. Попереду ті, в кого більше золотих медалей.

Всього в активі української збірної 15 медалей: 3 «золотих», 6 «срібних» та 6 «бронзових».

Ракетомодельний спорт – це різновид авіаційного спорту. Він включає в себе виготовлення та пілотування різних моделей ракет.