Мешканців області закликають суворо дотримуватися правил карантину

  19.06.2020 15:57   -
Новини

На Дніпропетровщині триває карантин. Мешканці регіону, як і раніше, мають суворо дотримуватися протиепідемічних норм. У громадських місцях носити маски і рукавички, користуватися дезінфекторами та мити руки.

– Останнім часом статистика щодо COVID-19 в Україні невтішна. Кількість нових випадків за добу щодня збільшується. Наразі важливо, аби епідеміологічна ситуація в нашій області залишалася стабільною. Головне – зберегти життя та здоров’я людей. Тому вкотре закликаємо мешканців суворо дотримуватися карантинних норм. На цьому ще раз наголосили на черговому засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС, – зазначив заступник голови ДніпроОДА Максим Скрипнік.

Наразі в області тривають протиепідемічні правила у громадських місцях та транспорті, навчальних закладах та спортивних установах, торговельно-розважальних центрах, магазинах, на ринках. Санітарних норм мають дотримуватися і заклади обслуговування – ресторани, готелі, перукарні, салони краси.

На всі порушення реагуватимуть поліція та Держпродспоживслужба.

Так, у дитсадках мають декілька разів на день проводити температурний скринінг, регулярно провітрювати та дезінфікувати приміщення.

У фітнес-центрах та спортивних залах одночасно можуть перебувати не більше одного відвідувача на 10 кв. м. Групові заняття проводяться з обмеженням кількості учасників до 10 людей.

В усіх закладах обслуговування мають бути облаштовані місця для обробки рук дезінфекторами.

– На жаль, спостерігаємо грубі порушення маскового режиму і в магазинах, і в громадському транспорті. Наголошуємо ще раз: будьте відповідальними до себе та оточуючих. Не знімайте маску, тільки-но увійшовши до салону маршрутки чи спустившись на ескалаторі у метро, – підкреслив Максим Скрипнік.

Нині в Україні –  майже 35 тисяч випадків COVID-19. Із них понад 1 тисяча – на Дніпропетровщині.

Поділитись: