Майже півтисячі медпрацівників області вже отримали доплати за квітень

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Майже півтисячі медпрацівників області вже отримали доплати за квітень отключены

Працівники закладів охорони здоров’я Дніпропетровщини отримують надбавки від держави – за роботу з пацієнтами із COVID-19 у квітні. Виплати здійснює НСЗУ. Кошти надходять медзакладам – керівники розподіляють їх між персоналом.

– Вже 1180 працівникам закладів охорони здоров’я регіону виплатили за квітень премії з обласного бюджету. Тепер медики отримують грошові надбавки від держави. Їх сплачують за програмою медичних гарантій. Для цього медзаклади області, в яких лікують хворих на COVID-19, уклали договори із Національною службою охорони здоров’я України. Всі угоди вже підписані, тож найближчим часом гроші мають надійти на зарплатні картки працівників, – зазначили у пресслужбі ДніпроОДА.

Доплати від держави за роботу в квітні вже отримали 90 працівників обласної лікарні ім. Мечникова та 271 – Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Стартували і виплати мобільним бригадам – на сьогодні їх отримали 125 людей.

Найближчим часом гроші надійдуть і на зарплатні картки працівників Дніпровської міської лікарні №21, Дніпровської міської дитячої клінічної лікарні №6, Дніпровської міської клінічної лікарні №6, Дніпровської міської клінічної лікарні №16, Криворізької інфекційної лікарні №1, Криворізької міської лікарні №3, Криворізької міської лікарні №7, Павлоградської лікарні інтенсивного лікування, Нікопольської міської лікарні №1, Кам’янської міської лікарні №7, Першотравенської центральної міської лікарні та решти мобільних бригад.

Максимально можливий розмір доплат – до 300% до посадового окладу. Проте скільки отримає кожен із медпрацівників, вирішує керівник конкретного закладу охорони здоров’я.

Поделиться: