Майже 5 000 адмінпротоколів за тиждень складають у Дніпрі за порушення правил паркування

  06.10.2022 10:02   -
Новини

Приберіть автомобіль! Щотижня у Дніпрі інспектори з паркування реєструють майже 5 тисяч порушень. Це фотофіксація або реагування на звернення від містян. Скількох порушників штрафують примусово і хто приймає телефонні скарги? Про це повідомили на телеканалі ДніпроTV.

«Добрий день, слухаю. Мене звати Жанна, інспекція з питань паркування, слухаю. Яке у вас питання?»

Кол-центр з питань паркування щодня приймає сотні дзвінків з різноманітних питань. Не всі знають, як сплатити штраф або люди скаржаться на автохамів.

Світлана Макарова, начальниця відділу організаційно-аналітичної діяльності, інформаційних технологій та забезпечення діяльності інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міськради: «Оператори кол-центру надають роз’яснення стосовно вже зафіксованих наявних правопорушень: як звернутися за допомогою, як сплатити штрафи, як діяти в разі тимчасового затримання транспортних засобів».

Кількість порушників на вулицях Дніпра не зменшується. Щодня фіксують майже тисячу випадків.

Юрій Ковальов, дніпрянин: «І камери стоять у нас, і все вартує. А все одно порушення є. Вночі навіть пройти неможливо, одну до одної ставлять машини і все».

Якщо водій відреагує в перші 10 днів після отримання попередження — сплатить половину штрафу. Тобто 170 гривень. Якщо ж взагалі проігнорує — починає працювати відділ контролю за виконанням адмінпостанов.

Альона Панкратова, начальниця відділу контролю за виконанням адміністративних постанов інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міськради: «Постанову коли виносить інспектор, він виносить власнику транспортного засобу з замовним листом повідомлення про вручення. Коли замовний лист повертається до інспекції з позначкою закінчення терміну зберігання або з позначкою про те, що порушник отримав, то з цієї дати є 30 днів для добровільної сплати. А на 31 день постанова передається вже на примусове виконання».

За даними інспекції, щомісяця примусово притягують до відповідальності майже 600 порушників. Хоча раніше їх було набагато більше.
Уся необхідна інформація є на офіційному сайті відомства. Або можна телефонувати на гарячу лінію за телефоном (068) – 578 – 0437.