Легкоатлетки з Дніпра – «срібні» призерки італійського етапу «Діамантової ліги»

18.09.2020 15:14   -
Новини

Легкоатлетки з Дніпра Анна Рижикова-Ярощук та Ярослава Магучіх продовжують підкорювати етапи «Діамантової ліги». На міжнародних змаганнях у Римі спортсменки стали «срібними» призерками.

– Анна Рижикова-Ярощук у Римі повторила найкращий результат сезону – з бігу на 400 м з бар’єрами. А стрибунці Ярославі Магучіх підкорилася висота 1,95 м. До цього вона виграла два етапи «Діамантової ліги» у Монако і Стокгольмі, – розповіли в обласному управлінні молоді і спорту.

Разом з Анною Рижиковою-Ярощук на п’єдестал пошани піднялась ще одна українська бігунка – Вікторія Ткачук. В її активі – бронзова медаль.

У змаганнях зі стрибків в висоту перемогою відзначилася й українка Юлія Левченко.

Загалом на міжнародному турнірі Україну представляли 6 спортсменів. Здобуток національної збірної – дві перемоги, два других місця і одне третє.

Нагадаємо, «Діамантова ліга» – третій за величиною турнір після Олімпійських ігор та офіційного чемпіонату світу. Сюди запрошують лише іменитих учасників. Одразу на фінальні старти – боротися за комплекти нагород.