Куди звертатися дніпрянам щодо обрізування дерев

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Куди звертатися дніпрянам щодо обрізування дерев отключены

Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях у Дніпрі можна звертатися на єдину гарячу лінію: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради за адресою: вул. Виконкомівська, 6. Про це повідомив директор КП «Міськзеленбуд» Олег Плітченко.

– Усі відповідні заяви акумулюються у департаменті благоустрою та інфраструктури. Дозвіл на обрізування чи видалення аварійного (фаутного) дерева видає спеціальна комісія при департаменті, до складу якої входять у тому числі фахівці цієї служби, представники міської екологічної інспекції. Комісія працює за відповідним графіком. Якщо після обстеження ухвалюється рішення обрізати або видалити те чи інше дерево, на це видається відповідний акт, – пояснив Олег Плітченко.
Директор «Міськзеленбуду» також нагадав: у Дніпрі діє повний мораторій на видалення та кронування здорових дерев. Отже це не стосується сухих та аварійних. Йдеться про заборону вирубування дерев у місцях під будівництво та ведення будь-якої комерційної діяльності. Про ситуації із видаленням дерев без дозвільних документів необхідно повідомляти поліції. Загалом з початку року у Дніпрі обрізано та омолоджено близько 3,5 тисяч дерев і видалено близько 2,5 тисяч аварійних.
– Цього року за планом висадити по місту орієнтовно 11,5 тисяч дерев і кущів, з них близько 9 тисяч вже посадили, решту – восени. Крім цього, з початку року підприємство висадило близько 68 тисяч квітів. Іще 8 тисяч хризантем висадимо до Дня міста. Подавати заявки на садіння зелених насаджень дніпряни також можуть до департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради, – додав Олег Плітченко.

Поделиться: