Комунальники Дніпра готові надавати послуги навіть за відсутності напруги

  07.12.2022 12:00   -
Новини

У листопаді українці пережили перший блекаут. російські війська гатили по містах, внаслідок чого більшість областей залишилися без світла, води, тепла і зв’язку. Втім, людей це не зламало, а навпаки. А комунальники й енергетики за кілька діб змогли реанімувати інфраструктуру. Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

Рашисти продовжують обстрілювати об’єкти інфраструктури. Без світла, води і тепла лишаються тисячі абонентів по всій країні. У міськводоканалі Дніпра кажуть: впоралися з відсутністю струму і своєчасно переключилися на генератор. Тому великих перебоїв з водопостачанням у містян не було.

Володимир Науменко, майстер районної котельні: «Виявили декілька «вузьких міст» після попереднього блєкауту, і сподіваємося, що в наступному, якщо таке станеться, підприємство проведе значно краще ці роботи по водозабезпеченню та водовідведенню міста у разі наступного блєкауту».

Одну з котелень у Дніпрі, яка забезпечує теплом сотню абонентів, під’єднали до генератора. Провели пуск і переконалися, що все обладнання працює.

Сергій Ченчевич, начальник інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал»: «В даному випадку котельня працює в штатному режимі, але на випадок масштабних відключень або блєкауту повного, на котельні встановлена дизельна електрична станція потужністю 600 кВт, яка повністю забезпечує потреби котельні і може працювати з цією електростанцією в штатному режимі».

Усі комунальні структури забезпечені пальним, аби на час блекауту можна було б перепідключити споживачів. А усі працівники комунальних підприємств, коли у Дніпрі немає світла і зв’язку, працюють у посиленому режимі і на роботі з самого ранку.