Коли закінчиться війна: прогнози тарологів

  16.04.2022 19:30   -
Новини

Дедалі все більше людей звертаються до провидиць. І це у нормі для воєнного часу, стверджують психологи. Отже, війна мовою карт. Коли ворожки Дніпра напророчили закінчення війни та смерть путіна?

Ксенія Штомпель, журналістка: “Сейчас посмотрим, что нам скажут карты, когда закончится война в Украине”.

Карти таро, руни, магія та багато іншого, містичного, завжди привертало увагу багатьох. Ворожки підтверджують: з настанням війни в Україні, люди частіше питають, коли вона закінчиться. Психологиня Еліна переконує: такий потік охочих зазирнути в майбутнє цілком виправданий.

Еліна Карепова, психологиня: “В психології є такий термін, як містичне мислення. Воно є завжди. Це саме ті люди, які постійно ходять до ворожок, а зараз – це просто розквіт. По-перше, наша психіка відчуває себе у безпеці, коли усе зрозуміло, коли у понеділок я їду на роботу, у вівторок їду на дачу… Зараз цього усього нема. Ми дійсно не знаємо що буде через 2 години. А ворожка каже: я знаю, що все буде добре. Або: “З тобою буде добре”. Або: “З твоїми близькими буде добре”. І люди за цим будуть ходити”.

Та чи насправді втішать прогнози майбутнього? Редакція ДніпроНьюз попросила власний прогноз у дніпровських ворожок.

Катерина Сінчук – спадкова провидиця, багато років займається таро і рунами. Каже, дізналася про настання війни за місяць до вторгнення.

Катерина Сінчук, тарологиня: “Так как на святки очень много было гаданий своим знакомым, клиентам, они знают, лучше всего видно, когда наступают святки. И в этот период самое активное посещение магов, экстрасенсов и гадалок. Поэтому в это период, когда в одно и тоже время у всех людей выступало, какая-то связанная ситуация с опасностью, я задала этот вопрос: а что же тогда для страны. Для украинцев, для днепрян, одни и те же события в одно и то же время, что вот, опасно, вот тут плохо, тут проблема с деньгами, вы вынуждены будете переехать”.

Навіть дата повномасштабного вторгнення, каже тарологиня, є символічною: за півроку до святкування 31-ї річниці Незалежності України. Розкладаємо карти. Вони кажуть Катерині, що активна фаза бойових дій в державі завершиться вже наприкінці цієї весни.

Катерина Сінчук, тарологиня: “Вторая половина мая: очень много переговоров, и решатся это уже будет за столом, не на поле боя. На поле боя у нас весь апрель такой. Такие жертвы тоже неслучайны, потому что слишком долго терпели. Но мы в состоянии всю эту ситуацию поменять. Первые ласточки по возвращению территорий – это этот год, наверное, конец июля – начало августа. Где-то в это время начнут возвращаться територии”.

А ще сенсаційна заява від провидиці – вона вказує нам дату смерті путіна!

“22 августа цього року”.

Та чи всі містики одностайні? Перевіряємо прогноз за допомогою іншої тарологині – Юлії Лешпіної. Каже, також дізналася про повномасштабний наступ рф з особистих розкладів.

Юлія Лепша, тарологиня: “В мене випадало, що причина тому буде якісь сутички, якісь супротиви. В мене таке відчуття трохи було, але я не могла зрозуміти, що це буде саме війна”.

Але коли війна закінчиться? Тут карти Юлії чіткої відповіді не дали. Триватиме ще місяць точно, каже тарологиня. І дає втішний прогноз для дніпрян.

Юлія Лепша, тарологиня: “Спочатку взагалі буде спокійна, стабільна ситуація. Тобто наше розмірене життя, як воно зараз є, але в людей присутній страх і вони стоять перед вибором, від’їжджати чи не від’їжджати, чи залишитися все так як є. Нелегка обставина для нашого населення. Також біженців багато, трохи ситуація, хоч не швидко, але налагоджуватимется”.

І сподіватися на те хочеться. Після наших візитів до потойбічного, можем сказати одне: довіряти ворожкам, тарологам та віщунам – вибір кожного. Головне – щиро вірити, що разом ми переможемо ворога.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: