Індустріальний район Дніпра відзначив своє 50-річчя

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Індустріальний район Дніпра відзначив своє 50-річчя отключены

Індустріальний район міста Дніпра відзначив своє 50-річчя. 23 травня біля Палацу культури «Металург» для містян влаштували розважальну програму.

На гостей чекали святковий концерт за участю творчих колективів міста, зона професій Industrial ProfiLand, майстер-класи для дітей і дорослих. Також тут відкрили арт-об’єкт «Індустріальне серце Дніпра». Це кована скульптура, яку зробили дніпровські майстри. На виготовлення об’єкта їм знадобилося декілька місяців.
З нагоди свята секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара привітав мешканців району.
– 50 років – це визначна дата. Силами міської влади тут було відремонтовано проспект Миру, який дуже подобається місцевим мешканцям. Відновлюємо дороги та будинки. У планах – запустити нові тролейбусні маршрути. А ще привели до ладу пляж у парку Сагайдак, де полюбляють відпочивати всі мешканці лівобережної частини міста. Ще один великий проект – це індустріальний парк, який дасть нові робочі місця дніпрянам, – зазначив Олександр Санжара.
Нагадаємо, до складу району входять житлові масиви Лівобережний-3, Калинівський, проспект Петра Калнишевського, вулиці Осіння, Байкальська, Дніпросталівська, Сухомлинського, проспект Слобожанський, мікрорайон Самарівка. В Індустріальному районі Дніпра мешкає 128 тисяч осіб.

Поделиться: