До кінця року у Дніпрі демонтують ще півсотні наливайок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи До кінця року у Дніпрі демонтують ще півсотні наливайок отключены

У Дніпрі триває демонтаж точок незаконного продажу алкоголю на розлив. Наразі з вулиць міста прибрали 103 наливайки, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

18 грудня одну з таких споруд демонтували на житловому масиві Придніпровськ (вул. Василя Симоненка, 21). Невелика частина незаконного кіоску була задіяна під торгівлю овочами та фруктами, інша – класична наливайка, в якій продавали спиртне та пропонували закуску. Жодних дозвільних документів на діяльність ця торговельна точка не мала.
За словами юриста комунального підприємства «Благоустрій міста» Павла Потапчука, від місцевих мешканців надходили численні скарги щодо продажу спиртного на розлив у цьому МАФі, що мав назву «Шинок». На його демонтаж є відповідне рішення виконкому міської ради.
-У місті триває рейд з виявлення та демонтажу незаконних кіосків, зокрема наливайок. До кінця року плануємо прибрати ще близько 50 точок незаконного продажу алкоголю на розлив. Робота ця планова і проводиться в усіх районах міста, включно з віддаленими житловими масивами, – розповів юрист КП «Благоустрій міста».
Молода матуся Таїсія, мешканка житлового масиву Придніпровськ, схвалює дії комунальників.
-Самі ж бачите, який контингент був у цьому шинку. У мене маленький син, і я не хочу, щоб він ріс, спостерігаючи на вулиці такі наливайки та їхніх відвідувачів. Тому дуже добре, що міська влада взялася їх прибирати. Однозначно стане комфортніше без них, – зазначила жінка.

Поделиться: