Дніпрянка стала чемпіонкою України зі стрибків на батуті

13.06.2019 12:11   -
Новини

В Києві відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із різних куточків країни. Вихованці дніпровського комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2» у складі збірної команди Дніпропетровської області завоювали 14 медалей.
Чемпіонкою України в індивідуальних стрибках стала Даша Кузнецова, срібло – у Поліни Коваленко.
У командних змаганнях команда дівчат (Ванесса Вінніченко, Поліна Коваленко, Даша Кузнецова, Ніка Моісеєва) посіла перше місце, а команда юнаків (Олександр Ведовський, Олексій Іщенко, Михайло Мамкін, Денис Данекін) виборола друге місце.
Водночас бронзовими призерами серед дівчат у синхронних стрибках стали Ванесса Вінніченко та Поліна Коваленко, серед юнаків – Олександр Ведовський та Олексій Іщенко.