Дніпряни можуть долучитися до акції з очищення берегів річок від сміття

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпряни можуть долучитися до акції з очищення берегів річок від сміття отключены

16 вересня в Україні стартує акція «Я прибрав – твоя черга». Вона присвячена міжнародному дню чистих берегів. Триватиме два тижні. Долучитися до глобального прибирання узбережжя річок пропонують і школярам та студентам Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
– Зберегти чисте довкілля для майбутніх поколінь – одне з найважливіших завдань сьогодення. На жаль, людям не вистачає елементарної екологічної грамотності. Тому й спостерігаємо засмічені пластиком ліси і річки, – зазначили в департаменті. – Запрошуємо школярів та студентів регіону долучитися до всеукраїнської акції «Я прибрав – твоя черга». Для цього необхідно разом із друзями прибрати берег річки, зробити фото «до» і «після» і викласти їх у Фейсбуці.
Акція триватиме з 16 до 30 вересня. Для участі необхідно зареєструватися (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-rVAN8COQ8T31rMTSrPTt8G8CsywEWxvCCNI8gYpZ9lqhbw/viewform).
Перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки.
Акцію проводить Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.Вона присвячена Міжнародному дню чистих берегів, який відзначається щороку у треті вихідні вересня. Його мета – попередити забруднення побутовими відходами водних ресурсів. У 2019-му він припадає на 21 вересня. Цього дня по всьому світу пройдуть акції на узбережжі річок, морів та океанів.

Поделиться: