Дніпрянам розповіли, хто з 1 березня отримуватиме субсидію готівкою

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянам розповіли, хто з 1 березня отримуватиме субсидію готівкою отключены

Уже з першого березня 2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, українці отримуватимуть субсидію готівкою. Це стосується тих громадян, які оформили цей вид державної допомоги протягом жовтня – грудня 2018 року. Про це повідомила головний спеціаліст управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міськради Віра Міщенко.

– Пенсіонери отримають виплату через відділення Укрпошти разом із пенсією. Ті, хто одержують пенсію через банк, відповідним чином отримають і субсидію. Не пенсіонери одержать виплату через відділення державного Ощадбанку. Таким чином, домогосподарствам надаватиметься субсидія готівкою, і вони мають самостійно розрахуватися за комунальні послуги. Так вони зможуть заощадити, а гроші, що залишаться, витратити, наприклад, на оплату комунальних послуг у наступному місяці, – зазначила представниця мерії.
Монетизація субсидії громадянам, які звернулися по неї з 1 січня 2019 року, відбуватиметься у безготівковому вигляді.
– Управління соціального захисту подають дані до Міністерства соціальної політики України про розмір призначених субсидій. Мінсоцполітики зі свого боку направляє цю інформацію до Ощадбанку для відкриття рахунків, комунальні підприємства подаватимуть свою інформацію – також до банку. Після надходження фінансування Ощадбанк розраховуватиметься з комунальними підприємствами. У разі заощадження коштів після закінчення опалювального сезону та сплати всіх комунальних послуг їх можна буде отримати в Ощадбанку, – додала Віра Міщенко.
Нагадаємо, у Дніпрі житлову субсидію отримують близько 66 тисяч домогосподарств.

Поделиться: