Дніпровська легкоатлетка представить Україну на чемпіонаті світу

23.02.2018 00:17   -
Новини

Дніпрянка Анна Рижикова-Ярощук перемогла на Міжнародному легкоатлетичному турнірі. Завдяки цій перемозі, наша землячка візьме участь в чемпіонаті світу з легкої атлетики, – про це повідомляють в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

Анна Рижикова-Ярощук здобула перемогу на Міжнародному турнірі з легкої атлетики, що пройшов у Стамбулі. Спортсменка встановила особистий рекорд – 52,97 секунди. Цього результату достатньо для участі в чемпіонаті світу. Він відбудеться 1- 4 березня у Бірмінгемі (Велика Британія).
Легкоатлетка з Дніпра спеціалізується з бігу на 400 метрів з бар’єрами та виступає в естафеті 4 по 400 метрів.
У 2011 році на чемпіонаті Європи серед молоді Анна виборола золоту та срібну медалі. Цього ж року вона виграла Всесвітню Універсіаду в Шеньчжені. 2014-го спортсменка посіла перше місце на командному чемпіонаті Європи в Брауншвейгу.