Дніпропетровщина першою в Україні провела телеміст із китайськими медиками

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина першою в Україні провела телеміст із китайськими медиками отключены

Вперше в Україні з початку епідемії COVID-19 відбувся телеміст із китайськими медиками. Його організували на Дніпропетровщині. Лікарі Піднебесної ділилися досвідом із українськими колегами.

До телемосту приєдналися онлайн близько тисячі медиків Дніпропетровщини. Серед них – лікарі госпітальних баз, сімейні доктори, вчені.

– Китайські колеги стали першими, кому довелося стикнутися з новим вірусом. Вони можуть поділитися набутим великим досвідом у лікуванні хвороби та протидії епідемії, – сказав директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк. – Порадилися щодо організації та термінів карантину. Обговорили й гіпотези стосовно специфіки природи нового вірусу. Це вкрай важливо для прогнозування подальшої епідеміологічної ситуації у світі.

Фахові консультації на злободенну тему медики Дніпропетровщини отримували від команди колег із Пекінського госпіталю Чаоянг. Всі вони побували на передовій боротьби з небезпечним вірусом.

Медиків Дніпропетровщини цікавило, як проводити діагностику, адже це є запорукою ефективного лікування. А ще – як правильно надавати допомогу хворим. І у госпіталі, і вдома у пацієнта. Зокрема, як організувати лікування в інтенсивній терапії для тих, хто потребує відновлення життєво важливих функцій.

Відеоконференцію «Один пояс, один медичний шлях – згуртована боротьба проти епідемії» організував Обласний Штаб протидії коронавірусу.

Поделиться: