Дніпропетровщина долучилася до онлайн-естафети на честь Олімпійського Дня

  19.06.2020 16:09   -
Новини

Легенди олімпійського руху області долучилися до всеукраїнської онлайн-естафети. Її організував НОК України – до Олімпійського Дня.

Окремі елементи символічного надпису «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» «передають» один одному видатні спортсмени із різних куточків України. Дніпропетровщина прийняла цифру «0» від Кіровоградщини та передала «6» олімпійцям із Полтавської області.

– Щороку 23 червня весь світ відзначає Олімпійський День. До його святкування долучається і Дніпропетровщина. Регіону є чим і ким пишатися: майже за 70 років участі в Олімпійських іграх наші спортсмени загалом вибороли 40 медалей, – зазначив начальник управління молоді і спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников. – Цьогоріч у зв’язку з пандемією проводимо міжнародне спортивне свято у новому форматі – за допомогою онлайн-платформи ZOOM.

Свято спорту відбулося в обласному центрі, у залі Баскетбольного клубу «Дніпро».

– У спорті не може бути перерв. Навіть у карантин маємо продовжувати вести здоровий спосіб життя і підтримувати спортивну форму, – підкреслив президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв. – Якщо кожен буде у добрій формі, то і суспільство в цілому стане сильним і здоровим.

Учасників чергового етапу естафети привітав із Києва президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Дніпропетровщину представили легенди спорту і молоді зірки. Серед них – Андрій Говоров, Богдан Нікішин, Ярослава Магучіх, Анна Рижикова-Ярощук, Анастасія Коженкова, Анна Кравченко, Діна Міфтахутдінова, Віктор Савченко, Юрій Зайцев, Анатолій Косих та інші. Деякі спортсмени були присутні в залі, решта привітала учасників естафети у відеоролику.

Всеукраїнська естафета вшанування відродження олімпійського руху фінішує 23 червня у Києві.

Міжнародний Олімпійський День святкують щороку 23 червня. Його започаткували у 1948-му, аби увічнити дату створення Міжнародного олімпійського комітету.

Поділитись: