Партизація і слабке представництво сіл в міський громадах – пропозиціонер з Миколаївщини Ю.Черемис про проблеми децентралізації

  12.05.2021 15:25   -
Дніпро

Учасники онлайн-засідання ПРОпозиціонери Клубу обговорили проблемні питання, з якими стикнулися депутати місцевих рад після завершення процесу формування громад.

Депутат Новобузької міської ради від партії «Пропозиція» Юрій Черемис відзначив кілька аспектів, які, на його погляд, нівелюють досягнення реформи децентралізації:

«Один з головних чинників, який гальмує процес ефективної роботи на місцях, це партизація виборів. У невеликих громадах, як наша, де живе близько 18 тисяч населення, в міські ради пройшло багато політичних сил. 26 депутатів в Новобузькій ТГ представлені аж 8 партіями. При цьому, жодного депутата від сільських територій немає. І їхні проблеми практично ніхто не вирішує. Це треба змінювати».

Депутат-пропозиціонер також вказав на проблему відсутності контролю держави над органами місцевого самоврядування, які, створивши в місцевих радах більшість, часто дозволяють собі грубо порушувати закон і ігнорувати опозицію. Юрій Черемис нагадав про один із ключових пунктів партійної програми «Пропозиції» про необхідність ліквідації райдержадміністрацій та перетворення обласних державних адміністрацій на офіси префектів, які мають наглядати за дотриманням Конституції та законів України.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia

Поділитись: