Дніпро продовжує готуватись до нового опалювального сезону

  19.05.2023 19:33   -
Новини

Дніпро продовжує готуватись до нового опалювального сезону, аби мешканці міста завжди перебували в комфорті та теплі, без раптових перешкод та аварій. 

На вулиці Калиновій проходять роботи по заміні старих трубопроводів опалення, які відпрацювали більше 30 років. Також взимку на цій ділянці стався порив, який одразу полагодили. Наразі тут відновлюють майже 300 метрів трубопроводу. Працюють виключно професіонали, які знають цю ділянку вже багато років, як, наприклад, Вадим.

Вадим Голуб, майстер теплової дільниці: «Дуже часто зусрічаємося з такими роботами. Для нас нема жодних секретів, ми робимо все, щоб покращити нашим людям життя в ці неспокійні часи».

Чоловік працює у цій сфері вже понад 8 років. Каже, головна проблема — байдужість водіїв.

Вадим Голуб, майстер теплової дільниці: «Велике прохання: якщо так сталось, що вам нема де залишити свій транспорт, залишайте якісь контакти, аби ми змогли вас швидко знайти. Ми ж робимо це все для вас».

Роботи на цій ділянці розпочали 5 травня, а планують завершити 12 червня, включно з благоустроєм території.

Віктор Дадіверін, старший майстер теплової дільниці: «Всі роботи проводяться нашим КП «Теплоенерго» разом з благоустрієм. Ми домовляємось з управлінням контролю за благоустроєм міста. Сюди приїжджають інспектори, й вони нам на даній ділянці оформили ордер по благоустрою. Тобто після завершення робіт, щоб закрити ордер, все необхідно відбудувати — асфальтування, доріжки, дорогу».

Такі ж самі роботи проводяться й на вулиці Яскравій,13. Там роботи почались нещодавно, але працівники запевняють: завершать до 25 травня.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: