Дніпрян попередили про дотримання правил безпеки під час святкування Водохреща

  14.01.2022 12:30   -
Новини

Дніпрян попередили про те, чим може закінчитися недбале ставлення до свого здоров’я під час святкування Водохреща. Рятувальники та медики попереджають: нехтувати елементарними правилами для збереження здоров’я навіть у свята – не можна.

Свято Водохреща традиційно святкують в Україні. Здавна люди вірили, що вода у Водохресну ніч набирає цілющої сили.
Тож донині виходять на водойми і занурюються. Проте, в умовах пандемії святкування може не піти на користь. Температура води впливає на стан здоров’я людини по-різному, тож медики додають свої рекомендації.

Ірина Шведак, сімейна лікарка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №6: “Медики города рекомендуют заранее записаться на прием семейного врача для получения информации о состоянии здоровья на данный момент”.

Стан здоров’я дозволить точно зрозуміти, чи готова людина до занурення. При наявності хронічних захворювань, лікарі рекомендують відмовитись від водяного ритуалу, адже це може призвести до ускладнень та нових захворювань. Щодо безпеки, то рятувальники забороняють розпалювати відкриті вогнища й занурюватися у невідомі водойми.

Ольга Петренко, інспекторка Дніпровського районного управління ДСНС України: “Обов’язково потрібно окунатися лише в санкціонованих для цього місцях, де перевірене дно. Категорично заборонено пірнати в ополонку, де дно є незнайомим”.

Всього у Дніпрі обладнали 4 локації для занурювання, з палатками для обігріву та перевдягання.

Дмитро Ріхтер, заступник директора комунального підприємства “Дирекція територій та об’єктів рекреації”: “Локації будуть задіяні вздовж русла Дніпра там, де є наші території – це Монастирський острів, парк Сагайдак, парк Придніпровський та озеро на Червоному Камені.

Також на локаціях розмістять пункти із гарячими напоями. Такий тимчасовий благоустрій дозволить дніпрянам безпечно провести час на свято.

Поділитись: