Для 30 шкільних їдалень області закупили нове обладнання

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Для 30 шкільних їдалень області закупили нове обладнання отключены

Холодильники й морозильні камери, електроплити та посудомийні машини, – на Дніпропетровщині для 30 шкільних їдалень закупили нове обладнання та меблі з нержавіючої сталі. Кошти на це виділили з державного та місцевих бюджетів. 

– Загалом до кінця 2020 року 73 школи області закуплять нове обладнання для харчоблоків. На це з держбюджету навчальні заклади отримали понад 32,7 млн грн. Головна вимога – співфінансування з місцевих бюджетів. Для 30 шкіл обладнання вже або придбали, або оформили договори на закупівлю. Решта проводить тендери, – зазначили у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Для санаторної школи-інтернату № 3 у Дніпрі вже придбали морозильні та холодильні установки, посудомийну машину, електричні плити, а також дрібну кухонну техніку. Майже 1 млн грн на це виділили з держбюджету, ще понад 420 тисяч грн – з обласного бюджету.

Уклали договори на закупівлю обладнання для 16 шкіл Дніпра та 2 шкіл Жовтих Вод, по 2 школи Новомосковського району, Васильківської та Криничанської громади, по одній – Божедарівської, Роздорської, Миколаївської, Юр’ївської та Широківської ОТГ.

До кінця 2020 року оновлять обладнання для харчоблоків у навчальних закладах Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Нікополя, Вільногірська, Криворізького, Новомосковського, Петриківського, Петропавлівського, Покровського та П’ятихатського районів. Також – Апостолівської, Богданівської, Нивотрудівської, Аулівської, Божедарівської, Васильківської, Криничанської, Покровської, Роздорської, Томаківської, Верхньодніпровської, Миколаївської, Іларіонівської, Широківської, Юр’ївської, Любимівської та Личківської громад.

Поделиться: