Дитяча обласна лікарня знову отримала гуманітарну допомогу з Франції

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дитяча обласна лікарня знову отримала гуманітарну допомогу з Франції отключены

Дитячій обласній лікарні вже вдруге поставили «гуманітарку» із Франції. Медичний доброчинний вантаж покращить роботу відділень реанімації, урології, хірургії та оперблоку, де лікують маленьких пацієнтів, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Грузовик з «гуманітаркою» заповнений вщерть. У благодійному вантажі – перев’язувальні матеріали, блоки шприцевих дозаторів, стільці, крісла, столики для харчування, тонометри, негатоскопи для перегляду рентгенограм, багатофункціональні ліжка. Медики зазначають: нічого зайвого, усе виключно за потребами лікарні.
– Зокрема, ліжка вкрай необхідні для найбільш важких пацієнтів. Койки з електричним приводом, керуються дистанційно, їм можна задати будь-яке положення задля комфорту хворих. Крім того, постілі укомплектовані протипролежневими матрацами, – розказав завідуючий відділенням реанімації новонароджених Денис Сурков.
Велику партію перев’язувального матеріалу та медобладнання доправили до операційного блоку.
– У коробках – все, що знадобиться під час операції: від одноразових рукавичок до ножиць і пінцетів. На рік проводимо понад 9 тисяч операцій, рятуємо більше 15 тисяч дітей. Вдячні європейським партнерам за підтримку. Тепер медична допомога стане якіснішою, – запевнив завідуючий операційним блоком Антон Обертинський.
Франція допомагає лікарням Дніпропетровщини вже другій рік поспіль. Усе – виключно на благодійних засадах. Це результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та волонтеркою Діаною Дольс. Раніше жінка мешкала у Дніпрі та кілька років тому емігрувала до Франції. Наразі підтримує земляків з-за кордону.

 

Поделиться: