Дякуємо за спокій: історія Героя України, який захищає рідну землю з 2014 року

  04.08.2023 10:45   -
Новини

Війна доторкнулася до серця кожного українця. Жахи, які вчиняють окупанти на нашій землі, ми ніколи не пробачим. Збройні сили України намагаються зробити все, аби вигнати загарбників з України. Володимир – один з них. Його історія тяжка, зворушлива, проте, не єдина. 

Володимир — Герой України, син, тато та чоловік люблячої дружини. Його історія індивідуальна, проте, дуже перетинається із життям інших захисників. Сам з Полтавщини, до війни був вчителем фізичного виховання. Володимир став прикладом і для старшого з чотирьох синів. Хлопець також успадкував бажання піти на фронт.

Володимир, військовий: «Все робили, щоб діти наші не воювали. Але бачите, як сталося… На нас знову напав ворог повномасштабно, прийшлось і нашим дітям воювати».

Чоловік захищає країну з 2014. Тож початок повномасштабної війни не став для нього ударом.

Володимир, військовий: «Ми готувалися до війни. Ми знали, що буде війна, але не знали числа, дати, коли».

До лав ЗСУ Володимир приєднався без вагань. Проте, нікому з родини про своє рішення не повідомив.

Володимир, військовий: «Спочатку я сказав, що ми знаходимося на морі, на курорті, там відпочиваємо. А потім вона побачила просто по телебаченню, як наш підрозділ безпосередньо брав участь у бойових діях».

За словами Володимира, ситуація на фронті змінилася на краще. Нове озброєння, сучасна техніка, ліпша підготовка.

Володимир, військовий: «Наша арта у деяких випадках навіть почала переважати. Ну і влучність, і кількість пострілів. Якщо брати взагалі, то дуже важко, бо вони мінують все».

В його житті були поранення, мінно-вибухові травми. Проте, ніщо не зупинить дух справжнього українця.

Володимир, військовий: «Ну, якщо не ми, то хто? Наприклад, в мене ще троє дітей, які навчаються в школі. Я все життя хотів, щоб вони не воювали. Тому приходиться нам, кому ще».

Тетяна, лікарка: «Володимир, на щастя, прийшов до нас у стані середньої тяжкості. І, на щастя, обійшлося без оперативних складних втручань, консервативна терапія була винятково. Його стан зараз покращився, і він готується найближчими днями виписатися з нашої лікарні та продовжити службу».

Як і Володимир, кожен з нас вірить у найшвидше закінчення російської агресії проти України. І завдяки нашим героям — це обов’язково вдасться.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: