Cпортсменам і тренерам області призначили стипендії Президента України

  15.04.2020 18:31   -
Новини

Більше двох десятків спортсменів та тренерів із Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення – за видатні досягнення.

– Цьогоріч втричі більше спортсменів та тренерів з нашої області удостоїлися стипендії Президента України. Минулого року всього семеро, нині – 21. Всі вони представляли країну на міжнародному рівні, – розповів начальник обласного управління молоді і спорту Олександр Пшеничников. – Тож грошова премія – подяка від держави за перемоги. Стипендію виплачуватимуть щомісяця протягом року. 

Срібна призерка чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики Ярослава Магучіх отримуватиме понад 25 тисяч гривень. Стільки ж призначили за «срібло» на чемпіонаті світу з фехтування Богдану Нікішину. Близько 10 тисяч – тренеру шпажиста Ользі Маркіній.

Бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з академічного веслування Анастасії Коженковій визначили стипендію у 14,7 тисяч грн.

Загалом президентські стипендії призначили 250 українським спортсменам та тренерам. Залежно від своїх досягнень вони щомісячно отримуватимуть від 4 до 27 тисяч гривень.

Весь список стипендыатыв– за посиланням: https://www.president.gov.ua/documents/1382020-33265.

Поділитись: