Чи готові навчальні заклади Дніпра до офлайн-навчання?

  15.10.2023 16:12   -
Новини

Навчальні заклади дошкільної освіти поступово відновлюють навчальний процес, чергова по місту, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко, перевірила 2 навчальних заклади. Один невдовзі прийме дітей, а другий — вже розпочав навчальний процес.

Дитячі садки міста вже готові відчинити свої двері для маленьких дніпрян. Серед них і заклад дошкільної освіти №92.

Заняття тут призупинили з початком повномасштабного вторгнення. Нині ж освітній процес дозволили відновити за умови наявності облаштованих та перевірених ДСНС  найпростіших укриттів. Відповідне рішення ухвалила міська рада.

Групи у цьому закладі повністю підготовлені до навчального процесу, також облаштоване укриття. Наразі воно чекає перевірки представниками ДСНС, аби під час повітряних тривог діти гарантовано перебували у безпеці.

“Доволі довгий час без них, але дуже намагаємося, створити всі безпечні умови для того, щоб наші дітки могли перебувати і проводити навчально-виховний і розважальний процес”, – розповіла директорка комунального  закладу дошкільної освіти №92 ДМР Тетяна Маркеєва.

Перебування дітлахів у садках буде коротко тривалим: 4 години на добу. Кількість дітей у групі зменшили до 15. Завдяки цьому зростає можливість індивідуального підходу і розвитку кожної дитини.

“В цьому садочку, такого віку діток, скажемо, без раннього, а середнього і старшого віку, у нас 6 груп, ну умовно 90 діток зможуть вийти”, – повідомила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної Олена Яковенко.

Навчально-виховний комплекс №103 вже пройшов всі етапи перевірки та офіційно відновив навчальний процес. Дітки на свіжому повітрі знайомляться з черговою по місту, та грають у “бульбашку”.

Катерина мати дитини, яка вперше пішла у садок. Розповідає що дуже задоволена тим що дитина буде проводити час серед однолітків.

“Ми задоволені безмежно, вихователі чудові, садочок чудовий, все для них зроблено, у них чудовий майданчик, я щаслива”, – каже мати Катерина Білаєнко.

Укриття у школі повністю облаштоване, та перевірене представниками ДСНС. Тут є обігрівачі, вогнегасники, дитячі розважальні зони, запаси питної води.

“Дітки задоволені, батьки приходять зараз і забирають діток, погода прекрасна тому діткам організовані прогулянки на свіжому повітрі, наразі все добре”, – зазначила Олена Яковенко.

Освітні заклади Дніпра відновлюють навчальний процес. Загалом у місті працює 8 закладів дошкільної освіти з коротко тривалим терміном навчання.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: