АТОвців із родинами запрошують на безкоштовну прогулянку на каяках

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи АТОвців із родинами запрошують на безкоштовну прогулянку на каяках отключены

ДніпроОДА разом із волонтерами організовує для АТОвців безкоштовний сплав на каяках. На прогулянку запрошують всією родиною. Сплав безпечний, цікавий та не вимагає спеціальних знань або фізичної підготовки.

– Сплав на каяках організовуємо для АТОвців третій рік поспіль. Це сімейний відпочинок – хлопці приходять із дружинами, дітьми. Ми вирішили не влаштовувати ніяких змагань та не встановлювати рекордів. Просто дамо можливість бійцям провести час з родиною, побути на природі, насолодитися літом та гарним настроєм, – зазначила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Маршрут прогулянки готують неважкий. Учасники стартують на набережній та обійдуть Монастирський острів – подивляться на вечірнє місто та водоспад. На воді проведуть три-чотири години, матимуть й час на перепочинок.
-Спеціальна фізична підготовка або знання не потрібні. Ніхто не народжується в човні з веслом в руці. Достатньо короткого інструктажу – і всі швидко освоюються, – запевняє співзасновник каяк-центру «Дніпро» Павло Балабанов. – Каяки дуже стійкі, розраховані навіть на морську хвилю. Перевернути їх можна, але тільки якщо спеціально для цього постаратися. Всі учасники обов’язково будуть у рятувальних жилетах.
Сплавлятимуться АТОвці з родинами невеличкою групою – 30-35 людей. Приєднатися до прогулянки можуть й діти від трьох-п’яти років.
– Ми всією родиною брали участь у сплаві на каяках вже двічі. Із нами був і шестирічний син Максим, – розповів АТОвець Дмитро Шматко. – Враження неможливо передати, це потрібно спробувати: сісти в човен, побути з природою, побачити з води зовсім інше місто. Це величезне задоволення і чудова психологічна розрядка.
Сплав на каяках відбудеться 13 липня. Записатися можна в управлінні з питань учасників АТО ДніпрОДА за телефоном: (068) 679-89-61.
Цьогоріч планують організувати ще два сплави на каяках – у серпні та вересні.

Поделиться: