АТОвці можуть безкоштовно потрапити на прем’єру вистави

  19.06.2019 10:26   -
Новини

3 та 4 липня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії покажуть виставу «Ревізор». На прем’єру запрошують АТОвців та членів їхніх родин. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

– До завершення театрального сезону у Дніпрі покажуть прем’єру – оригінальну постановку п’єси «Ревізор». Сюжет вистави актуальний і донині, адже висміює чимало пороків сучасного суспільства. Запрошуємо на перегляд учасників АТО та їхніх родичів. Кількість місць обмежена, тому необхідно заздалегідь зареєструватися, – розповіла начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Сучасна музика, гоголівські жарти, оригінальні костюми та нові декорації. Креативну постановку безсмертної комедії Миколи Гоголя присвятили 220-й річниці з дня народження письменника.
Щоб отримати безкоштовні квитки на виставу, потрібно зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdimKHwUa6uuancCe0eRb2j_JvDgH8xeao06EGiJZxQZawCUw/viewform?fbclid=IwAR1M6ftpM0gPEB-zSMxA4VGptWqshJUl56JywYRTV33mygVaGIe3I0iMtno.
Додаткова інформація за телефоном: (068) 679 89 61.