Аграрії області можуть отримати від держави кошти на закупівлю техніки

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Аграрії області можуть отримати від держави кошти на закупівлю техніки отключены

Держава повертає аграріям 25% коштів, витрачених на придбання техніки та обладнання. Скористатися урядовою програмою можуть і сільгоспвиробники Дніпропетровщини. Головне – машини та приладдя, що закуповуються, мають бути вітчизняного виробництва.

– Державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/77-2017-%D0%BF#Text)  діє вже декілька років поспіль. Від неї у виграші – і аграрії, і вітчизняні виробники машин та обладнання. Загалом у 2020-му на реалізацію програми передбачили 1 млрд грн. Скористатися її перевагами можуть і сільгоспвиробники області, – зазначив директор обласного департаменту економічного розвитку Петро Лашин.

Скористатися програмою можуть виробники, 75% продукції яких є сільськогосподарською.

Оформити компенсацію за придбану техніку та обладнання можна через будь-який банк, який уклав меморандум із Мінекономіки. Перелік установ – за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/vzayemodiya-z-bankami.

Цьогоріч держава вже компенсувала сільгоспвиробникам України за придбану техніку 784,9 млн грн.

Поделиться: