800 соцпрацівників області отримали засоби індивідуального захисту

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи 800 соцпрацівників області отримали засоби індивідуального захисту отключены

Для 800 соціальних працівників Дніпропетровщини передали засоби індивідуального захисту – маски, рукавички, антисептики, бахіли.

Допомога – частина спільного проєкту Мінсоцполітики, ЮНІСЕФ та громадської спілки «Українська мережа за права дитини».

-На Дніпропетровщині працює проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів додому. Його запровадили Міністерство соціальної політики України, ЮНІСЕФ та Українська мережа за права дитини, – розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай. – Один з головних етапів проєкту – моніторинг потреб таких родин. Аби візити до домівок під час COVID-19 були безпечними, соцпрацівникам передали набори засобів індивідуального захисту.

Засоби індивідуального захисту отримають близько 800 фахівців із соціальної роботи та спеціалістів служб у справах дітей області. Кожен набір розрахований на 2 місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

Програму з підтримки дітей, які повернулися з інтернатів додому, втілюють у 12 містах та районах області. Вона передбачає глибинний моніторинг потреб родин, надання матеріальної та гуманітарної допомоги, навчання для соцпрацівників.

Окрім Дніпропетровщини, проєкт втілюють у Волинській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях. Він триватиме півроку.

Поделиться: